ABOUTHR CONTINUES ITS STREAK OF FIVE-STAR REVIEWS
Andreyko Ihor Andreyko Ihor
Artykuły: 2
01 August 2022

ABOUTHR CONTINUES ITS STREAK OF FIVE-STAR REVIEWS

AboutHR powstało w oparciu o ideę świata pełnego talentów. Pozostaje tylko kwestia ich odnalezienia i połączenia z ludźmi, którzy potrafią wykorzystać ich pełny potencjał. Po dekadzie pracy w tej branży, jesteśmy pewni, że ta misja się powiodła.

Jednym z powodów tego sukcesu jest wsparcie i współpraca, którymi cieszymy się od lat ze strony naszych Klientów oraz partnerów, którzy w niezwykle życzliwy sposób dają nam znać, co sądzą na temat naszych usług. Z dumą przyznajemy, że nasz zespół nagradzany jest wyłącznie pięciogwiazdkowymi recenzjami.

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się naszym ostatnim projektem oraz pięciogwiazdkową recenzją, którą otrzymaliśmy niedawno dzięki wspólnemu wysiłkowi naszego zespołu.

Podczas tego projektu naszym Klientem była firma, zajmująca się technologiami finansowymi, która potrzebowała pomocy w utworzeniu zdalnego zespołu inżynierów. Klient skontaktował się z nami z polecenia. Zajęliśmy się tym zleceniem najszybciej, jak było to tylko możliwe.

To jednak nie wszystko, ponieważ jeszcze jedna pięciogwiazdkowa recenzja zaszczyciła nas w ostatnim czasie na naszym profilu na Clutch. Agencja AboutHR od 2017 roku współpracowała z Klientem, który napisał tę recenzję. W tym czasie udało się nam obsadzić dla niego 40 stanowisk.

Ten Klient zajmuje się szeroko zakrojonym dostarczaniem technologii oraz doradztwem biznesowym. Jego reprezentantka podkreśliła, że każdy z kandydatów zatrudnionych przez firmę na podstawie naszego screeningu był kompetentny i zmotywowany.

Chociaż nie mamy na celu dzielenia się tutaj dokładnymi szczegółami wymienionych projektów, zainteresowani nimi mogą przeczytać pełne recenzje naszych Klientów na portalu Clutch. Z radością informujemy również, że w rezultacie sprawnej realizacji projektów AboutHR znalazło się na pierwszym miejscu listy najlepszych rekruterów IT The Manifest.

To wyróżnienie przyszło do nas niespodziewanie, ale jesteśmy za nie bardzo wdzięczni, ponieważ demonstruje ono rozwój, który trwa w naszej firmie nieprzerwanie od lat. Więcej osób wie o naszej agencji, co motywuje nas do dalszego rozwijania się i wykorzystywania nowych możliwości.

Z siedmioletnim doświadczeniem w rekrutacji IT/Tech/Digital rekrutujemy najlepszych kandydatów zarówno na terenie Ukrainy, jak i Polski, Turcji, Bałkanów oraz krajów kaukaskich. Posiadamy doświadczenie współpracy z Klientami z 21 krajów na całym świecie.

Największa liczba naszych Klientów pochodzi z USA, Izraela, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Z powodzeniem zatrudniamy nowy personel poprzez budowanie 10-20-osobowych zespołów w przedziale czasowym od jednego do trzech miesięcy. Oszczędzamy w ten sposób naszemu Klientowi dziesiątek godzin pracy, potrzebnych na znalezienie odpowiednich kandydatów.

Nasi kandydaci zawsze spełniają wszystkie wymagania oraz mieszczą się w budżecie Klienta dzięki najnowszym narzędziom rekrutacyjnym, które nasz zespół wykorzystuje w celu osiągnięcia najlepszych wyników. Zobacz resztę naszej strony i dowiedz się, jakie usługi oferujemy oraz jak możemy zastosować je, żeby usprawnić Twój biznes.

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez telefon, e-mail lub nasze media społecznościowe. Czekamy na Twoją wiadomość.

76

Inne artykuły autora

Chciałbyś otrzymywać ciekawe artykuły na temat rekrutacji?