Programista Microsoft Dynamics CRM
Aktywny
AboutHR poszukuje doświadczonego programisty MS Dynamics CSM dla Klienta z USA, Złotego Partnera Microsoft.

Kluczowe Obowiązki:

  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z terminami i standardami jakości;
  • Pełny cykl rozwoju systemów, w tym projektowanie, kodowanie, testowanie i dokumentacja;
  • Tworzenie i modyfikowanie encji niestandardowych oraz powiązanych formularzy i widoków;
  • Projektuj i rozwijaj niestandardowe wtyczki CRM, przepływy pracy i inne dostosowania;
  • Uczestniczyć w spotkaniach z klientami;
  • Komunikuj się z klientami bezpośrednio na temat wymagań i wsparcia;
  • Obsługa istniejących aplikacji opartych na .NET/C#;
  • Zaimplementuj stronę front-end za pomocą HTML, CSS3 i JavaScript;
  • Zaimplementuj część po stronie serwera za pomocą C#/.NET;
  • Napraw błędy w projekcie;
  • Napisz specyfikacje techniczne dla opracowanego kodu;
  • Działać jako ekspert techniczny, który wpływa na opłacalność, innowacyjność i prostotę projektowania;
  • Przeprowadź analizę techniczną i funkcjonalną;
  • Zbadaj zadania i oszacuj godziny, harmonogramy i terminy;
  • Nadzoruj i kieruj młodszymi i średnimi inżynierami rozwoju oprogramowania, aby zapewnić ich dobrą wydajność i wysoką jakość kodowania;
  • Badanie najnowszych trendów technologicznych Dynamics;
  • Prowadzić pilotażowe wdrożenia rozwiązań CRM opartych na najnowszych technologiach Microsoft Dynamics;
  • Weź udział w definiowaniu i przyjmowaniu najlepszych praktyk w zakresie projektowania technicznego i wdrożeń.

Kwalifikacje

Your Profile:

  • Ponad 4 lata doświadczenia w .NET, C#, ASP.NET, JavaScript/HTML/CSS
  • Dobra znajomość umiejętności tworzenia stron internetowych, takich jak HTML, XML, XSLT, JavaScript i Visual Studio 2017/2019
  • Doświadczenie w programowaniu XML/REST/Web Service
  • Silna wiedza techniczna i funkcjonalna Microsoft Dynamics CRM Online i On-Premise: 2015 (v.7); 2016 (w.8); Dynamics 365 (wersja 9)
  • Dobra znajomość języka angielskiego do codziennych interakcji z klientami i kierownictwem

Doświadczenie w:

  • tworzenie złożonych aplikacji na platformie Microsoft Dynamics CRM z dostosowywaniem encji, tworzenie map witryn JavaScript po stronie klienta;
  • opracowywanie niestandardowych usług internetowych, przepływów pracy opartych na oknach dialogowych, wtyczek i integracja niestandardowych stron internetowych z CRM;
  • interakcja z bazą danych MS CRM za pomocą metod serwisowych;
  • wdrażanie i utrzymywanie kontroli dostępu w CRM w oparciu o role i warunki dostępu.

Będziesz także potrzebował:

  • Doświadczenie w ujednoliconym interfejsie Dynamics 365
  • PHP
  • Rozwój SQL Server (złożone zapytania, widoki, procedury składowane i funkcje)
  • Zrozumienie zasad relacyjnych baz danych
  • Projektowanie i opracowywanie raportów SSRS
  • Certyfikaty MS Dynamics CRM

Wspaniale mieć:

  • Rozwój HTML5 i SharePoint
  • Inne doświadczenie w zakresie systemów CRM: SugarCRM; NetSuite; Siły sprzedaży
  • Doświadczenie w oprogramowaniu do integracji i synchronizacji danych (m.in. Scribe, SSIS)
  • Wcześniejsze doświadczenie w doradztwie

Twoje umiejętności miękkie:

  • Osoba otwarta, komunikatywna i proaktywna
  • Potrafi szybko i skutecznie przełączać się między projektami
  • Nastawienie doradcze
  • Wysokie osiągnięcia i wysoki poziom umiejętności rozwiązywania problemów
  • Skuteczny gracz zespołowy, ale jednocześnie zdolny do samodzielnej pracy
  • Poszukiwacz wiedzy i lubią dzielić się wiedzą
  • Uczciwy i otwarty z informacją zwrotną
  • Pasjonat rozwoju
  • Przyjazny i niezawodny
  • Innowacyjne i zorientowane na rozwiązania
  • Profesjonalne podejście do biznesu

Odpowiedzialny rekruter: ia@abouthr.com.ua

WYŚLIJ CV